Valorant 0.49 Yama Notları

Evet değerli okuyucularımız, bu yamayı sabırsızlıkla beklediğinizin farkındayız Valorant 0.49 yamasında herkesin heyecanla beklediği tek şey dereceli sistemi. Çünkü bu yama ile beraber rank sistemide oyuna yavaş yavaş dahil edilecek. Valorant rank sistemi hakkında detaylı yazımız için buraya tıklayarak yazıya gidebilirsiniz. Uzatmadan özet geçe geçe bu yamada neler olup bitti bahsetmeye başlıyorum.

Omen Değişiklikleri

  • Omen artık gölge suretini bırakır bırakmaz savunmasız hale geliyor ve karanlıklar içinde görünmüyor.
  • Artık düşman omen ultisini attığında onu öldürmeniz gereken zaman daha belirgin olacak. Doğru zamanda ateş etmediğinizde onu geri gönderiyordunuz ve pek istenilen bir durum değildi bu.
  • Gölgelerin içinden yeteneğinin ses duyulma hızı azaltıldı.

Harita Güncellemeleri !

Burada size uzun uzun o,bu oldu demek istemiyorum. Redditte ve bir çok farklı platformda gördüğünüz map buglarının bazıları giderildi ve. Haritalarda bir kaç güzelleştirme yapıldı kısaca bu kadar 🙂

Valorant Rekabet Sistemi Ne zaman Geliyor ?

Herkes Valorant Dereceli Oyun Sisteminin ne zaman geleceğini soruyordu. İşte bu yama ile beraber oyuna rank sistemi ekleniyor. Fakat hemen açık konumda olmayacak, önümüzdeki günlerde yavaş yavaş rank sistemi açılmaya başlanacak. RANK RANK RANK !!!!

Giderilen hatalar neler birkaç özet geç admin diyenler için;

  • Haven B’den A kısanın seslerini duyuyor ve heyecan yapıyorduk rakip önümüzde diye,sesler çok karışıyordu. Artık öyle bir şey olmayacak.
  • Haven C double door’dan Sage’nin bakması engellendi artık kapılarda perde var !
  • İsimlerde karışıklığa sebep olan hatalar giderildi.
Geri kalan giderilen şeyler genel olarak beta sürümlerde olan basit hataların giderilmesi. Bu yama notundan bu kadar. Gelecek yama notları yorumladığımızda görüşmek üzere…  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir