Valorant Cross Hair Ayarları

Valorant Cross Hair Nasıl Ayarlanır

Valorant gibi FPS tarzı oyunlarda en önemle unsurlardan biri Cross Hair özelliğinin iyi bir şekilde ayarlanmış olmasıdır. Map üzerinde kontrol ve hakimiyetinizi arttırma konusunda önemlidir, Cross Hair renginin boyutunun çerçevesinin haritalara uygun şekilde ayarlanmış olması gerekir.

Valorant Cross Hair ayarlarını yapmaya başlayalım, sizin için en uygun ayarları yapmaya çalıştık !Nişangah yada Cross Hair düzenlemesi için ilk olarak Ayarlar kısmını açıyoruz, buradan üstten 3.seçenek olan NİŞANGAH sekmesine geliyoruz. İlk kısmı aşağıdaki ayarlara göre ayarlıyoruz.

NOT: YAZININ SONUNDA HEADSHOT ATMAK İSTEYENLER İÇİN ÖZEL CROSSHAIR AYARIMIZ MEVCUT !

Valorant En İyi CrossHair Ayarları

CrossHair renginin Camgöbeği (açık mavi) yapmamızın sebebi,tüm maplere uyum sağlayarak daha net bir şekilde hedefleri görme şansımızı arttırması. Merkez noktayı kapatarak da temiz bir crosshair elde etmiş oluyoruz.Şimdi gelelim 2.kısma – ayarları biraz aşağı kaydırıyoruz. İzlenen oyuncu nişangahını göster diyebilirsiniz. Hoşunuza giden olursa takım arkadaşlarınızın crosslarından onları da kullanabilirsiniz. İç çizgi saydamlığı değerini 1 yapıyoruz. Uzunluğunu ise 4-8 arası kendinize göre yapabilirsiniz, bu ayar crossun uzunluğunu ayarlamamıza yardımcı olur. Kalınlık değeri ise 2 olması yeterlidir, rakibin kafasını tam crosshairin içine almak için en mükemmel değer !Şimdi 3. ve son kısma geçiyoruz. Burası dış çizgi ayarları ve biz daha sağlam ateş etmek ve crosshairimizi görmek için bunları kullanmıyoruz. Burayı tamamen resimdeki gibi yapmanızı öneririm.Valorant CrossHairi ayarladık. Bu ayarları test ettik ve hoşumuza gitti bu yüzden sizlere de önermek istedik. Hoşunuza gittiyse, yorum yaparak bizlere destek olabilirsiniz 🙂

Yeni Yazımız Yayında :  Valorant En iyi Nişangah Ayarı (HeadShot Garantili)

5 Replies to “Valorant Cross Hair Ayarları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir