Valorant Nasıl Drop Düşürülür ?

Valorant Drop / Beta Key Düşürme

Beta sürümünde olan Valorant oyunu şuan sadece sınırlı alım yapıyor, oyuna giriş yapabilmek için drop düşürmeniz gerekiyor. Drop veya key düşürme olayını nedir ? İlk olarak bunu öğrenelim.Valoranta giriş yapabilmek için gerekli drop twitch yayıncılarından düşmektedir. Hemen bir riot hesabı ve twitch hesabı açarak sizde oyunu oynayabilrisiniz. RIOT Hesabı Açma ve Hesabı Twitch’e Bağlama yazımıza Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Valorant,kapalı beta için dropları belirli yayıncılara verilmiştir. Bu yayıncıların yayınlarını izleyerek sizde kapalı betaya katılıp oyunu dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Hangi yayıncılarından Valorant Drop düşer ?

En çok drop elde edebileceğiniz yayıncılar en çok izlenen yayıncılardır,bir kaç örnek vermek gerekirse: Güncelleme: Artık Drop tüm Valorant yayınlarından düşüyor. Herhangi valorant yayını izlemeniz yeterli ! Daha fazla yayıncı görmek yada istediğiniz yayıncıları izlemek istiyorsanız Buraya tıklayarak tüm valorant oynayan yayıncıları görebilirsiniz.

Valorant Drobu olan yayıncıları nasıl buluruz ?

Droplu yayıncıların başlıklarında kendilerini belirtiyor, bu RIOT’un koyduğu bir kural. Onun dışında yayında drobun etkin olup olmadığı hemen başlığın alt kısmında yer alıyor. Bunu resim ile detaylı bir şekilde göstereyim. Sarı ile işaretlenmiş yerde yayında drop var mı yok mu görebilirsiniz. Emin olmak için ise yeşil ile işaretlediğim yerde “Droplar etkinleştirildi” yazıyorsa o yayını izleyip Beta Drobu düşürme şansını yakalarsınız.

Valorant Drobu düştüğünü nasıl anlarım ?

Bir çok insan drop düşürse bunu nasıl anlayabiliriz diye soruyor,cevabı çok basit. Siz yayını izlerken aniden Twitch’den drop kazandınız diye bildirim düşüyor. Bildirimlere işaretlediğim sarı kısımdan bakabilirsiniz: Eğer Valorant drop düşürebilmişseniz alacağınız bildirim şu şekilde olur:

Valorant Drop düşürme şansım yüzde kaç ?

Drop düşürmenizin malesef net bir şansı yoktur. Tawitch hesabınızın aboneliği,riot hesabınızın kaç yıllık olduğu gibi hususlar drop düşürme konusunda etkisizdir. Yeni açılmış hesaplara bazen 1 saat içinde düşerken yılların hesaplarına 10 saattir düşmüyor,yada tam tersi durumlar mevcut.

Valorant Drop düşürme şansı nasıl arttırılır ?

Drop düşürme ihtimalinizi arttırmak istiyorsanız,yayını çok fazla izlemeniz gerekiyor. Valorant drop düşürme şansınızı arttırmak istiyorsanız bir diğer taktikte, fazladan twitch hesabı ve riot hesabı açıp birbirlerine baglamak. Sonrasında 1.Hesabı Opera tarayıcısından – 2.Hesabı Mozilla tarayıcısından ve 3.Hesabı Chorome tarayıcısından açıyoruz. Böylece şansımızı 3e katlıyoruz. Bu şekilde düşüren çok arkadaşımız var. Sizde bu şekilde valoranttran drop düşürme şansınızı arttırabilirsiniz. Valorant drop olayı budur 🙂 Çok fazla sekme açıp yayın izlesem olur mu ? Bu sorunun cevabı maalesef hayır ! İstediğiniz kadar sekme açın fark etmiyor. Sadece 1 sekmeden izliyormuşsunuz gibi şansınız devam ediyor 🙁    

2 Replies to “Valorant Nasıl Drop Düşürülür ?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir