Valorant Yama Notları 0.47

Valorant ilk yama notları 0.47

Valorantın ilk yama notlarına hoş geldiniz. Kapalı beta bir oyun ve hemen ardından çıkan yama notları, oyuna oyuncuların ve yapımcıların ilgisini yüksek oranda gösteriyor. Hadi gelin çok uzatmadan neler olmuş neler bitmiş kısa bir göz atalım.

Valorant Raze Değişiklikler (Yama Notları)

Raze’in en sevilen yeteneği “E” yani bomba atması 2 taneden 1 taneye düşürüldü. Ve 2 kill aldığınızda tekrar yeteneğiniz kullanılabilir oluyor. Bomba patladıktan sonra ortaya saçılan parçacıklar artık daha hızlı ve etkili !  

Valorant Sage Değişiklikler (Yama Notları)

Sage’de canımızı sıkan yetenek “Q” su olan yavaşlatma. Oyunun erken safhalarında çok fazla etkili olan Q yeteneği artık shift ile üstünden geçildiğinde ses çıkarmayacak !  

Valorant Yama Notları (Giderilen Hatalar)

Diğer değişiklikliklerde göz çarpan notlarda haritalar var; Bind, Haven ve Split gibi maplerde bulunan açıklar kapatılmış durumda. Örneğin Haven mapinde Sage nin duvarın tepelere kurulmasını sağlayan hata giderildi. FPS ve MS arasında uyumsuzluğa neden açan hatalar giderildi. Cypher’ın kamerası ile ateş edilebiliyordu, artık bu hata kaldırıldı !   Şimdilik yama notları bu kadarcık. Kapalı beta olduğu için hatalar hemen ortaya çıkıyor ve hemen düzeltiliyor. Sonraki yama notlarında görüşmek üzere 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir